Napisz do nas:
440.25 zł Netto
Ten blender zachwyca nie tylko swoją mocą – nawet kruszenie lodu przebiega bez problemu. Urządzenie wyróżnia się również dużą pojemnością, dobrą stabilnością oraz łatwą obsługą.
| Pojemność | 3.2 l |
| Wersja noża | CNS 18/10 |
| Poziom napełnienia | 2.15 l |
| Moc przyłączeniowa | 1 kW |
| Napięcie | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Sterowanie | Elektronicznie Przycisk |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Kolor | Stal szlachetna / kolor czarny |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | W pokrywie |
| Regulacja prędkości | 3 stopnie |
| Funkcja pulsowania | tak |
| Materiał pojemnika do miksowania | Tworzywo sztuczne |
| Właściwości | Zamykana wylewka |
| Przystosowane do | Kruszenie lodu Przygotowywanie purée Rozdrabnianie |
| Nóżki | Z przyssawkami |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | nie |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 215 mm |
| głębokość | 215 mm |
| wysokość | 460 mm |
| waga | 3.23 kg |