Napisz do nas:
706.50 zł Netto
Duża moc silnika i łatwość obsługi blendera pomagają w przygotowaniu napojów typu smoothie, zup, koktajli, sosów, dresingów i deserów.
| Ochrona przed przegrzaniem | tak |
| Moc przyłączeniowa | 1.5 kW |
| Napięcie | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Sterowanie | Elektronicznie Przełącznik dźwigienkowy Pokrętło |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Kolor | Kolor szary / kolor czarny |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Prędkość obrotowa maks. | 25000 obr. / min. |
| Regulacja prędkości | za pomocą regulatora obrotów |
| Funkcja pulsowania | tak |
| Materiał pojemnika do miksowania | Tworzywo sztuczne Przezroczyste |
| Przystosowane do | Siekanie Miksowanie Przygotowywanie purée Robienie shake'ów Rozdrabnianie |
| Nóżki | guma twarda |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 225 mm |
| głębokość | 225 mm |
| wysokość | 555 mm |
| waga | 4.45 kg |
| Pojemność | 2.5 l |
| Wersja noża | Stal szlachetna |
| Poziom napełnienia | 2 l |