Napisz do nas:
4,896.50 zł Netto
Profesjonalny blender barmański HBH650-CE Tempest® Hamilton Beach Commercial
Blender HBH650-CE Tempest® od Hamilton Beach Commercial - Pełne obciążenie i potężna wydajność
Potężny blender przeznaczony do użytku komercyjnego w gastronomii jest wyposażony w funkcje ułatwiające miksowanie. Wszystko, począwszy od regulowanego cyklu skoku, który zapewnia niesamowitą konsystencję napoju przy obniżonym poziomie hałasu, po unikalny czujnik podkładki pod dzbanek i wskaźnik temperatury, które pomagają wydłużyć żywotność blendera.
| Model: | HBH650-CE |
| Pojemność dzbanka z poliwęglanu: | 1,8 l |
| Sterowanie: | 2 prędkości, cykl jump, przycisk pulsacji i timer z auto wyłącznikiem |
| Wymiary: | 178x203x(H)457 mm |
| Moc: | 880 W |
| Napięcie: | 230 V |
| Waga: | 5,1 kg |
| Akcesoria: | Zestaw montażowy do umieszczenia w blacie CK650 |
W zwykłych blenderach zawartość obraca się wokół ścianek kielicha, co umożliwia pozostanie całych lub większych kawałków, które nie będą tknięte ostrzami. System Wave~Action® ma unikalną konstrukcję pojemnika i ostrza, dzięki czemu za każdym razem uzyskuje się superkremowy profil.
Wystarczająco mocny, aby przerobić gęste składniki w jak najkrótszym czasie i zoptymalizowany pod kątem maksymalnej żywotności silnika.
Przełączniki łopatkowe są trwałe i łatwe w obsłudze. Timer z automatycznym wyłączaniem pozwala operatorowi zająć się innymi zadaniami podczas miksowania.
Odporny na pęknięcia dzbanek z poliwęglanu ma możliwość układania w stosy, dzięki czemy zajmuje mniej miejsca, co pozwala zwolnić blat. Konstrukcja zespołu noża obejmuje podwójne łożyska, które zwiększają żywotność dzbanka.
Trwałe, całkowicie metalowe sprzęgło napędowe. Czujnik podkładki słoika wyłącza silnik, gdy słoik nie jest na swoim miejscu, aby zapobiec nieostrożnemu zgrzytaniu sprzęgła i przedłużyć żywotność słoika.
Akcesorium CK650 umożliwia montaż Tempesta na blacie w celu zmniejszenia poziomu hałasu i niższego profilu.
Trwałe, całkowicie metalowe sprzęgło napędowe. Czujnik podkładki słoika wyłącza silnik, gdy słoik nie jest na swoim miejscu, aby zapobiec nieostrożnemu zgrzytaniu sprzęgła
i przedłużyć żywotność słoika.
Gwarantujemy, że ostrze ze stali nierdzewnej i sprzęgło napędu silnika będą wolne od wad materiałowych i wykonawczych przez cały okres użytkowania produktu.