Napisz do nas:
1,092.75 zł Netto
Wysoce wydajny blender z osłoną chroniącą przed hałasem pozwala przygotować smoothie, mleczne koktajle (shakes), koktajle, zupy, desery, a nawet kruszony lód. W kuchni, a przede wszystkim w barze przyjemnie spokojna i cicha praca blendera ucieszy użytkowników, jak i gości.
| Ochrona silnika | tak |
| Moc przyłączeniowa | 1.68 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Sterowanie | Przełącznik dźwigienkowy Pokrętło |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Kolor | Czarny |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | na pojemniku W pokrywie |
| Osłona przed hałasem | tak |
| Prędkość obrotowa maks. | 28000 obr. / min. |
| Regulacja prędkości | Bezstopniowo |
| Funkcja pulsowania | tak |
| Materiał pojemnika do miksowania | Poliwęglan Przezroczyste |
| Właściwości | Zdejmowana osłona przed hałasem |
| Przystosowane do | Siekanie Miksowanie Przygotowywanie purée Robienie shake'ów Rozdrabnianie Kruszenie lodu |
| Nóżki | guma twarda |
| W zestawie | 1 dociskacz |
| Nie zawiera BPA | tak 0,1 mg/kg |
| Materiał | Tworzywo sztuczne ABS |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 240 mm |
| głębokość | 300 mm |
| wysokość | 565 mm |
| waga | 9.1 kg |
| Pojemność | 2.875 l |
| Wersja noża | Stal szlachetna 6-ramienny |
| Poziom napełnienia | 2.5 l |