Napisz do nas:
6,237.75 zł Netto
Dzięki mocnemu i cichemu silnikowi sokowirówka doskonale sprawdza się w barach i na ladach sklepowych. Przygotowanie najwyższej jakości soku jest możliwe dzięki zastosowaniu wyjątkowo drobnych sitek o wysokiej wydajności – bez konieczności wstępnego krojenia owoców i warzyw.
| Średnica leja zasypowego | 79,5 mm |
| Przystosowane do | Miękkie i twarde owoce i warzywa |
| Moc przyłączeniowa | 0,8 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Sterowanie | Przełącznik dźwigienkowy |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Prędkość obrotowa maks. | 3.000 obr. / min (50 Hz) 3.600 obr. / min (60 Hz) |
| Regulacja prędkości | 1 stopień |
| Właściwości | Wyciskanie soku z całych owoców (np. jabłek) lub warzyw z dziecinną łatwością bez krojenia wstępnego Wydajność: do 100 litrów na godzinę Kosz z filtracją (0,5 mm) ze stali szlachetnej gwarantuje wysoką wydajność i uzyskanie soku najwyższej jakości Wyjątkowy system Ezy-clean™: miska, zbiornik na pozostałości z wyciskania i pokrywa z możliwością wyjęcia, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń Wysokość wylewki: 200 mm Mocny, cichy silnik asynchroniczny (800 W) |
| W zestawie | 1 szczotka do czyszczenia |
| Materiał | Aluminium Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 480 mm |
| głębokość | 450 mm |
| wysokość | 260 mm |
| waga | 14,5 kg |