Napisz do nas:
318.00 zł Netto
| Średnica leja do napełniania | 75 mm |
| Przystosowane do | Miękkie i twarde owoce i warzywa |
| Moc przyłączeniowa | 0.7 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Prędkość obrotowa maks. | 18000 U / Min. |
| Regulacja prędkości | 2 stopnie |
| Właściwości | Poszczególne elementy są przystosowane do mycia w zmywarce (poza częścią główną) Drobne sitko ze stali szlachetnej do perfekcyjnego wyciskania soku Wyciskanie soku z całych owoców (np. jabłek) lub warzyw z dziecinną łatwością bez krojenia wstępnego Wydajny, cichobieżny napęd Lej do napełniania XXL |
| W zestawie | 1 pojemnik z tworzywa sztucznego z osłoną przed rozpryskiem, pojemność: 1 litr 1 szczotka do czyszczenia |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | nie |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 310 mm |
| głębokość | 210 mm |
| wysokość | 400 mm |
| waga | 4.0 kg |