Napisz do nas:
2,511.75 zł Netto
Do profesjonalnej i wydajnej produkcji soków. Mocny silnik – w połączeniu z dużym lejem do napełniania i zbiornikiem na pozostałości z wyciskania – pozwala bez problemu wycisnąć całe owoce lub warzywa.
| Moc przyłączeniowa | 0.7 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Sterowanie | Przycisk |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Prędkość obrotowa maks. | 3.000 obr. / min (50 Hz) |
| Regulacja prędkości | 1 stopień |
| Właściwości | Lej do napełniania w rozmiarze XXL na owoce w całości (np. jabłka) lub warzywa Wysokość wylewki: 210 mm Możliwość zamknięcia wylewki Pojemność zbiornika na pozostałości z wyciskania: 7 litrów Drobne sito ze stali szlachetnej Wydajny, cichobieżny napęd Poszczególne elementy są przystosowane do mycia w zmywarce (poza częścią główną) |
| W zestawie | 1 szczotka do czyszczenia |
| Materiał | Tworzywo sztuczne Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 260 mm |
| głębokość | 450 mm |
| wysokość | 505 mm |
| waga | 12.9 kg |
| Średnica leja do napełniania | 80 mm |
| Przystosowane do | Miękkie i twarde owoce i warzywa |