Napisz do nas:
423.00 zł Netto
Wysoce wydajna wyciskarka do soków, pracująca z prędkością 20 000 obrotów na minutę, w mgnieniu oka wyciśnie pyszny, bogaty w minerały i witaminy sok z warzyw lub owoców. Czyszczenie przebiega równie błyskawicznie dzięki elementom, które nadają się do mycia w zmywarce
| Moc przyłączeniowa | 0.8 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Sterowanie | Przełącznik dźwigienkowy |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Prędkość obrotowa maks. | 20.000 obr. / min. |
| Regulacja prędkości | 2 stopnie |
| Właściwości | Wydajny, cichobieżny napęd Drobne sitko ze stali szlachetnej do perfekcyjnego wyciskania soku Poszczególne elementy są przystosowane do mycia w zmywarce (poza częścią główną) |
| W zestawie | 1 pojemnik z tworzywa sztucznego, pojemność: 1 litr |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 300 mm |
| głębokość | 240 mm |
| wysokość | 430 mm |
| waga | 4.3 kg |
| Średnica leja zasypowego | 70 mm |
| Przystosowane do | Miękkie i twarde owoce i warzywa |