Napisz do nas:
1,756.50 zł Netto
Kompaktowa maszynka do mięsa FW120 ze zdejmowanymi komponentami gwarantuje wysoki poziom higieny i łatwe czyszczenie. Dzięki ruchowi wstecznemu mięso bez problemu przesuwa się w obu kierunkach, zapobiegając tym samym powstawaniu zatorów.
| Kolor | Srebrny |
| Materiał przekładni | Stal |
| Materiał młynka | Stal szlachetna |
| Średnica leja zasypowego | szer. 49 x głęb. 43 mm |
| Średnica tarcz | 70 mm |
| wydajność maks. | 120 kg / godz. |
| Ruch powrotny | tak |
| System Unger | nie |
| Zdejmowany młynek | tak |
| Zdejmowan moduł mielący | tak |
| Zdejmowana jednostka rozdrabniająca | tak |
| Wentylowany silnik | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | tak |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Właściwości | 6 nóżek Łatwe czyszczenie dzięki zdejmowanej misie załadowczej i zdejmowanemu modułowi mielącemu |
| W zestawie | 1 nóż ze stali szlachetnej, 4-ramienny 2 tarcze perforowane (4,5 mm, 8 mm) 1 popychacz |
| Moc przyłączeniowa | 0,85 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał | Aluminium |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 220 mm |
| głębokość | 480 mm |
| wysokość | 390 mm |
| waga | 20,8 kg |