Napisz do nas:
7,716.75 zł Netto
Maszynka do mięsa z ruchem powrotnym – do obróbki dużych ilości mięsa – maks. 200 kg na godzinę. Wysoce wydajne urządzenie świetnie sprawdzi się również w połączeniu z dostępną opcjonalnie prasą do hamburgerów FW200.
| Kolor | Srebrny |
| Materiał przekładni | stal nierdzewna |
| Materiał młynka | Stal szlachetna |
| Średnica leja zasypowego | 50 mm |
| Średnica tarcz | 82 mm |
| wydajność maks. | 200 kg / godz. |
| Ruch powrotny | tak |
| System Unger | nie |
| Zdejmowany młynek | tak |
| Zdejmowan moduł mielący | tak |
| Zdejmowana jednostka rozdrabniająca | tak |
| Wentylowany silnik | tak |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | nie |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. ruch do przodu ruch powrotny |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Właściwości | Wszystkie elementy ze stali szlachetnej nadają się do mycia w zmywarce |
| W zestawie | 1 tarcza perforowana 4,5 mm 1 nóż ze stali szlachetnej, 4-ramienny 1 popychacz |
| Moc przyłączeniowa | 1,47 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 500 mm |
| głębokość | 435 mm |
| wysokość | 445 mm |
| waga | 30,8 kg |