Napisz do nas:
156.00 zł Netto
Mała, lekka, kompaktowa – po prostu praktyczna. Kuchenka gazowa – w połączeniu z dostępnymi opcjonalnie kartuszami gazowymi – jest od razu gotowa do użytku na zewnątrz, a po użyciu równie szybko daje się schować i zajmuje niewiele miejsca.
| Materiał | Stal |
| Ważna wskazówka | wyłącznie do użytku na zewnątrz |
| szerokość | 340 mm |
| głębokość | 285 mm |
| wysokość | 120 mm |
| waga | 1,8 kg |
| Kolor | Srebrny |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| średnica naczynia do gotowania | 150 - 270 mm |
| Rodzaj pól grzewczych | Gaz |
| Rodzaj gazu | Butan |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 2,2 kW |
| Zużycie gazy przy maksymalnym ustawieniu | 160 g / godz. |
| Palnik gazowy | Palnik pojedynczy |
| Rodzaj zapłonu | Zapłon Piezo |
| Płomień pilotowy | nie |
| Zabezpieczenie zapłonu | tak |
| Sterowanie | Pokrętło Dźwignia |
| Właściwości | Kontrola płomienia: 2-stopniowy system zabezpieczenia zapłonu i zabezpieczony termoelektrycznie palnik odporna na wysoką temperaturę płyta spodnia Informacja o zużyciu gazu w temperaturze otoczenia 20 °C |
| W zestawie | 1 walizka transportowa |
| Moc przyłączeniowa | 2,2 kW |