Napisz do nas:
4,963.50 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 3.5 kW |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Właściwości | - |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 500 mm |
| głębokość | 500 mm |
| wysokość | 520 mm |
| waga | 16.4 kg |
| Napięcie | 380-400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Średnica pola grzewczego | 300 mm |
| Lampka kontrolna | Tak |