Napisz do nas:
4,169.25 zł Netto
| Moc przyłączeniowa | 5 kW |
| Tryb pracy | Elektr. |
| Właściwości | - |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 570 mm |
| głębokość | 590 mm |
| wysokość | 515 mm |
| waga | 34.2 kg |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Średnica pola grzewczego | 400 mm |
| Lampka kontrolna | Tak |