Napisz do nas:
5,814.75 zł Netto
Duże i ciężkie garnki, patelnie do paelli i żeliwne nie są wyzwaniem dla tego taboretu gazowego. Wyjątkowo duże pole grzewcze, wyróżniające się wysoką nośnością i mocą 20 kW, bez problemu pozwala przygotować potrawy w większych ilościach w plenerze.
| Nośność maks. | 60 kg |
| Moc przyłączeniowa | 20 kW |
| Tryb pracy | Gaz |
| Właściwości | Wielkość pola grzewczego: 600 mm Średnica garnka: 400 - 600 mm |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 20 000 W |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | wyłącznie do użytku na zewnątrz dostawa bez zestawu do podłączenia gazu Wymagany reduktor ciśnienia maks. 50 mbarów |
| szerokość | 600 mm |
| głębokość | 620 mm |
| wysokość | 505 mm |
| waga | 22,6 kg |
| Rodzaj gazu | Gaz płynny |
| Palnik gazowy | Palnik pojedynczy Palnik mocny |
| Rodzaj zapłonu | Zapłon ręczny |
| Zabezpieczenie zapłonu | tak |
| Płomień pilotowy | tak |