Napisz do nas:
7,941.00 zł Netto
Taboret gazowy w formacie XXL: ten taboret gazowy posiada przyjazną dla użytkownika wysokość roboczą i solidną konstrukcję. Ponadto umożliwia bardzo wszechstronne zastosowanie dzięki niewielkiej wadze.
| Nośność maks. | 70 kg |
| Moc przyłączeniowa | 12.5 kW |
| Tryb pracy | Gaz |
| Właściwości | Tacka pod palnikiem |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 12500 W |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Materiał | CNS 18/10 Rama żebrowa żeliwna |
| Ważna wskazówka | Średnica garnka musi wynosić minimum 28 cm Wymagany reduktor ciśnienia maks. 50 mbarów |
| szerokość | 590 mm |
| głębokość | 680 mm |
| wysokość | 820 mm |
| waga | 31.0 kg |
| Rodzaj gazu | Gaz płynny Dysze do gazu ziemnego H i L dołączone do zestawu |
| Palnik gazowy | Palnik z wypustkami |
| Rodzaj zapłonu | Zapłon ręczny |
| Zabezpieczenie zapłonu | tak |
| Płomień pilotowy | tak |