Napisz do nas:
261.00 zł Netto
Lekka i kompaktowa budowa umożliwia wszechstronne zastosowanie na zewnątrz. Dzięki mocy 10,5 kW szybko przygotujemy potrawy w garnku, na patelni lub w woku.
| Materiał | Stal żeliwo |
| Ważna wskazówka | wyłącznie do użytku na zewnątrz dostawa bez zestawu do podłączenia gazu |
| szerokość | 410 mm |
| głębokość | 540 mm |
| wysokość | 180 mm |
| waga | 5.3 kg |
| Kolor | Czarny |
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| średnica naczynia do gotowania | garnek: 200 - 300 mm wok: 400 - 560 mm |
| Rodzaj pól grzewczych | Gaz |
| Rodzaj gazu | Propan |
| ciśnienie regulacyjne | 50 mbar |
| Moc pola/pól grzewczych maks. | 10.5 kW |
| Zużycie gazy przy maksymalnym ustawieniu | 764 g / godz. |
| Palnik gazowy | Palnik z wypustkami |
| Rodzaj zapłonu | Zapłon Piezo |
| Płomień pilotowy | nie |
| Zabezpieczenie zapłonu | tak |
| Sterowanie | Kurek gazu |
| Właściwości | maks. nośność: 28 kg |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 10.5 kW |