Napisz do nas:
978.75 zł Netto
Mobilna kuchenka gazowa z mocnym palnikiem zapewnia wiele możliwości zastosowania na zewnątrz. Dostępne opcjonalnie akcesoria, takie jak pierścień pod mały garnek oraz nadstawka wok umożliwiają wykorzystanie różnych naczyń do gotowania.
| Nośność maks. | 50 kg |
| Moc przyłączeniowa | 6.8 kW |
| Tryb pracy | Gaz |
| Właściwości | Wielkość pola grzewczego: 230 - 450 mm Możliwość zmiany wielkości palnika dzięki dostępnemu opcjonalnie pierścieniowi pod mały garnek i nadstawce wok Stopki gumowe Długość węża: 1,5 m |
| Materiał | CNS 18/10 żeliwo |
| Ważna wskazówka | wyłącznie do użytku na zewnątrz dostawa bez zestawu do podłączenia gazu Wymagany reduktor ciśnienia maks. 50 mbarów |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 440 mm |
| wysokość | 385 mm |
| waga | 12.6 kg |
| Rodzaj gazu | Gaz płynny Dysze do gazu ziemnego G20 (50 mbar) zostały dołączone do zestawu |
| Palnik gazowy | Palnik mocny |
| Rodzaj zapłonu | Zapłon Piezo |
| Zabezpieczenie zapłonu | tak |
| Płomień pilotowy | nie |