Napisz do nas:
24.00 zł Netto
| Średnica górna | 250 mm |
| Średnica dolna | 90 mm |
| Jednostka zamówienia | 1 karton (250 papierowych filtrów "torebek") |
| Przystosowane do | Ekspres do kawy "Aurora 22" Ekspres do kawy "Contessa 1000" Ekspres do kawy "Contessa 1002" Ekspres do kawy "Contessa Duo" |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 150 mm |
| głębokość | 150 mm |
| wysokość | 85 mm |
| waga | 0,45 kg |