Napisz do nas:
1,035.75 zł Netto
Termos ze stali szlachetnej w modelu Aurora 22 jest w stanie pomieścić nawet do 1,9 litra świeżo parzonej kawy, którą przygotujesz w 8 minut. Optymalną wymianę ciepła gwarantuje grzałka ze stali szlachetnej. Praktyczny dzbanek z systemem pompującym ułatwia samoobsługę.
| Ilość pól grzewczych | 1 |
| Funkcja utrzymania temperatury | nie |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wersja dzbanka/dzbanków | Termos z pompką, stal szlachetna |
| Pojemność dzbanka | 1,9 litra |
| Czas zaparzania | 8 minut na 1,9 litry |
| Minimalna ilość zaparzanej kawy | 0,5 litra |
| Sygnał informujący o konieczności odkamienienia | tak |
| Wskaźnik poziomu napełnienia | nie |
| wydajność maks. | 12 filiżanek |
| Sterowanie | Przełącznik dźwigienkowy |
| Moc grzałka | 1,4 kW |
| Lampka kontrolna | gotowość do pracy Wł./wył. Odkamienianie |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Wersja | Filtr koszykowy |
| Właściwości | grzałka ze stali szlachetnej |
| W zestawie | Termos z pompką, stal szlachetna |
| Moc przyłączeniowa | 1,4 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 215 mm |
| głębokość | 405 mm |
| wysokość | 520 mm |
| waga | 8 kg |