Napisz do nas:
68.25 zł Netto
| Jednostka zamówienia | 1 karton (1 000 papierowych filtrów) |
| Przystosowane do | Ekspres do kawy "Aurora 22" Ekspres do kawy "Contessa 1000" Ekspres do kawy "Contessa 1002" Ekspres do kawy "Contessa Duo" |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 150 mm |
| głębokość | 150 mm |
| wysokość | 85 mm |
| waga | 1.8 kg |
| Średnica górna | 250 mm |
| Średnica dolna | 90 mm |