Napisz do nas:
876.75 zł Netto
Salamander z regulowanym na wysokość rusztem grillowym jest wyposażony w 1 strefę grzewczą, którą można aktywować za pomocą timera na maks. 15 minut. Model 401-1Z-W, dzięki znajdującym się z tyłu uchwytom, nadaje się do użytku jako urządzenie nablatowe, jak i do montażu ściennego na ognioodpornych powierzchniach ścian.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | Montaż ścienny możliwy tylko na ognioodpornych powierzchniach ściennych |
| szerokość | 610 mm |
| głębokość | 305 mm |
| wysokość | 280 mm |
| waga | 14.0 kg |
| Źródło ciepła | Grzałka IR |
| Ilość grzałek | 1 |
| Ilość stref grzewczych | 1 |
| Strefy grzewcze osobno regulowane | nie |
| Regulowana wysokość grzałki | nie |
| regulacja mocy | tryb ciągły Bezstopniowo |
| Szerokość rusztu grillowego | 447 mm |
| Głębokość rusztu grillowego | 250 mm |
| Regulowana wysokość rusztu grillowego | tak |
| Funkcja utrzymania temperatury | nie |
| Funkcja automatycznego włączania | nie |
| Ręczne ustawianie czasu | tak |
| Pojemnik zbiorczy na tłuszcz | tak |
| Regulacja energii | Regulator mocy grzejnej |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Właściwości | Jako urządzenie nablatowe i do montażu ściennego Uchwyty z tyłu urządzenia do montażu na ścianie |
| W zestawie | 1 ruszt |
| Moc przyłączeniowa | 2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |