Napisz do nas:
735.00 zł Netto
| Wersja | Urządzenie do tostowania i opiekania pieczywa |
| Moc przyłączeniowa | 3 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło |
| Ustawianie czasu do | 15 min. |
| Szerokość wewnątrz | 355 mm |
| Głębokość wewnątrz | 240 mm |
| Źródło ciepła | Promiennik grzewczy kwarcowy |
| Timer | tak |
| W zestawie | 1 szczypce do tostów |
| Ilość poziomów | 2 |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 400 mm |
| głębokość | 370 mm |
| wysokość | 405 mm |
| waga | 10.3 kg |
| Wysokość wewnątrz, na | 50 mm |