Napisz do nas:
1,914.36 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00000378 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | SE-40 M |
| Waga [kg] | 17.90 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 370 mm |
| Wysokość | 380 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 2.2 kW |
| Powierzchnia robocza | 37 x 31 cm |