Napisz do nas:
1,530.00 zł Netto
| Materiał | CNS 18/10 |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 597 mm |
| głębokość | 368 mm |
| wysokość | 365 mm |
| waga | 13.8 kg |
| Źródło ciepła | Grzałka IR "Incoloy" |
| Ilość grzałek | 1 |
| Ilość stref grzewczych | 1 |
| Strefy grzewcze osobno regulowane | nie |
| Regulowana wysokość grzałki | nie |
| Szerokość rusztu grillowego | 430 mm |
| Głębokość rusztu grillowego | 305 mm |
| Regulowana wysokość rusztu grillowego | tak |
| Funkcja utrzymania temperatury | nie |
| Funkcja automatycznego włączania | nie |
| Ręczne ustawianie czasu | nie |
| Pojemnik na tłuszcz | tak |
| Regulacja energii | Regulator mocy grzejnej |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Właściwości | - |
| W zestawie | 1 ruszt |
| Moc przyłączeniowa | 2.2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |