Napisz do nas:
156.00 zł Netto
| Wersja | Kwadratowe |
| Pojemność | 7.5 l |
| Wysokość wewnątrz | 80 mm |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie |
| Sterowanie | Elektronicznie Regulator obrotowy |
| Wykonanie wewnątrz | Powłoka nieprzywierająca |
| Moc przyłączeniowa | 1.5 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| W zestawie | 1 pokrywa szklana |
| Materiał | Aluminium Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 490 mm |
| głębokość | 310 mm |
| wysokość | 195 mm |
| waga | 3.2 kg |
| Szerokość wewnątrz | 370 mm |
| Głębokość wewnątrz | 285 mm |
| Narożniki wewnątrz zaokrąglone | tak |