Napisz do nas:
2,636.25 zł Netto
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 330 mm |
| głębokość | 580 mm |
| wysokość | 300 mm |
| waga | 23.8 kg |
| Typ | Urządzenie nastolne |
| Moc przyłączeniowa | 3 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Kran spustowy tłuszczu | tak |
| Pojemnik na tłuszcz | nie |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Pojemność | 10.6 l |
| Seria | - |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie |
| Materiał misy | Stal |
| Szerokość misy | 325 mm |
| Głębokość misy | 535 mm |
| Wysokość misy | 60 mm |
| Ilość stref grzewczych | 1 |
| Grubość deski | 10 mm |
| W zestawie | 1 zatyczka zamykająca |
| Właściwości | Kurek spustowy z zamknięciem bagnetowym Osłona przeciwbryzgowa spawana obwodowo |