Napisz do nas:
2,939.16 zł Netto
| Numer katalogowy producenta | 00022126 |
|---|---|
| Producent | Redfox |
| Model | FT 30 ELMK |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 330 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc elektryczna | 3 kW |
| Temperatura minimalna | 50 °C |
| Temperatura maksymalna | 300 °C |
| Powierzchnia robocza | 53 x 32 x 6 cm2 |
| Waga | 24.40 kg |