Napisz do nas:
305.25 zł Netto
| Wersja | Okrągłe |
| Pojemność | 10 l |
| Wysokość wewnątrz | 50 mm |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie Bezstopniowo |
| Sterowanie | Elektronicznie Regulator obrotowy |
| Wykonanie wewnątrz | Powłoka nieprzywierająca |
| Moc przyłączeniowa | 1.6 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| W zestawie | 1 pokrywa ze stali szlachetnej z wziernikiem szklanym |
| Materiał | Aluminium Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 615 mm |
| głębokość | 555 mm |
| wysokość | 180 mm |
| waga | 4.8 kg |
| Średnica wewnętrzna | 515 mm |