Napisz do nas:
905.25 zł Netto
Wydajny blender ręczny może przetworzyć do 120 litrów w jednym cyklu pracy. Dzięki bezstopniowej regulacji prędkości można siekać lub miksować warzywa w zależności od potrzeb oraz blendować zupy, sosy, dipy i dressingi.
| Skład zestawu | 1 zestaw do demontażu ostrzy 1 rozdrabniacz 1 blok silnikowy 1 uchwyt ścienny |
| Moc przyłączeniowa | 0,85 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Sterowanie | Przycisk |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Kolor | Czarny |
| Długość przewodu | 2,1 m |
| Rozdrabniacz zdejmowany | tak |
| Długość rozdrabniacza | 410 mm |
| Regulacja prędkości | Bezstopniowo |
| W zestawie | - |
| Przystosowane do | Miksowanie Przygotowywanie purée Rozdrabnianie |
| Właściwości | Obróbka ciepłych i zimnych potraw |
| Prędkość obrotowa miksera maks. | 19 000 obr. / min. |
| Obróbka maks. | 120 litrów |
| Materiał rozdrabniacza | Stal szlachetna |
| Wersja noża | Ø 52 mm 3 ostrza Stal szlachetna |
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 270 mm |
| głębokość | 130 mm |
| wysokość | 480 mm |
| waga | 4,8 kg |