Napisz do nas:
1,331.25 zł Netto
Mocny, solidny i poręczny blender ręczny do blendowania, emulgowania i miksowania ciepłych oraz zimnych potraw. Idealne urządzenie do piekarni i cukierni do przygotowania czekolady, sosów i kremów.
| Materiał | Stal szlachetna Tworzywo sztuczne |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 75 mm |
| głębokość | 75 mm |
| wysokość | 520 mm |
| waga | 1.35 kg |
| Moc przyłączeniowa | 0.25 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Sterowanie | Elektronicznie Przycisk |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Rozdrabniacz zdejmowany | tak |
| Długość rozdrabniacza | 235 mm |
| Regulacja prędkości | 1 stopień |
| W zestawie | - |
| Przystosowane do | Emulgowanie Miksowanie Przygotowywanie purée |
| Właściwości | Ergonomiczny uchwyt |
| Prędkość obrotowa miksera maks. | 15000 obr. / min. |
| Obróbka maks. | Ok. 20 litrów |
| Materiał rozdrabniacza | Stal szlachetna |