Napisz do nas:
1,473.00 zł Netto
Przygotowywanie purée, miksowanie i rozdrabnianie ciepłych lub zimnych potraw. Pasująca trzepaczka i mieszadło emulgujące umożliwia mieszanie, ubijanie i emulgowanie. Cały pakiet wchodzący w skład poręcznego blendera ręcznego spełni każde życzenie.
| Materiał | CNS 18/10 Tworzywo sztuczne |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 75 mm |
| głębokość | 135 mm |
| wysokość | 515 mm |
| waga | 1.4 kg |
| Moc przyłączeniowa | 0.25 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Sterowanie | Elektronicznie Pokrętło Przycisk |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Rozdrabniacz zdejmowany | tak |
| Długość rozdrabniacza | 235 mm |
| Regulacja prędkości | Bezstopniowo |
| W zestawie | - |
| Przystosowane do | Miksowanie Przygotowywanie purée Rozdrabnianie |
| Właściwości | Obróbka ciepłych i zimnych potraw |
| Prędkość obrotowa miksera maks. | 15000 obr. / min. |
| Obróbka maks. | Ok. 20 litrów |
| Materiał rozdrabniacza | CNS 18/10 |
| Wersja noża | 2 ostrza Ø 46 mm |