Napisz do nas:
1,754.35 zł Netto
Najmocniejszy silnik w swojej klasie - trwałość na lata
Stworzony specjalnie na potrzeby szefów kuchni i profesjonalistów z branży gastronomicznej. Niezawodne i wysoko wydajne urządzenie do przygotowywania zup, sosów czy puree warzywnych. Mikser jest wyposażony w ostrze ze stali nierdzewnej z osłoną, które szybko miesza, sieka, przeciera lub emulguje składniki. Ergonomiczna konstrukcja, wygodny 2-pozycyjny uchwyt bazy, z kontrolkami Light-Touch pozwala na ułożenie dłoni w różnych pozycjach dla wygody użytkowania.
W 100% uszczelnione, zdejmowane ramię ze stali nierdzewnej jest idealne do pracy ciągłej i miksowania dużych objętości. Urządzenie jest dostarczane z podstawą zasilającą, ramieniem ze stali nierdzewnej i wieszakiem do montażu na ścianie. Linia mikserów zanurzeniowych BigRig™ została zaprojektowana tak, aby być niezawodnym pomocnikiem w Twojej profesjonalnej Kuchni.
Dzięki najmocniejszemu silnikowi w swojej klasie, rodzina mikserów zanurzeniowych BigRig™ firmy Hamilton Beach Commercial® z łatwością miesza, sieka, przeciera i emulguje. Ponadto ergonomiczny uchwyt i unikalne, zgłoszone do opatentowania, kolorowe pokrętło regulacji prędkości ThumbDrive™ zapewniają komfort i wygodę w wymagającej przestrzeni kuchni komercyjnej. BigRig™ oferuje przenośność i wszechstronność, aby tworzyć duże porcje Twoich dań bez poświęcania czasu i jakości, a wszystko to przy generowaniu mniejszej liczby naczyń do mycia.
Praca w trybie ciągłym umożliwia operatorom szybkie wykonywanie zadań związanych z mieszaniem o dużej objętości. Wszystko to, jest poparte dwuletnią gwarancją, co gwarantuje, że BigRig™ to dobry wybór dla profesjonalnych rozwiązań gastronomicznych.
*Silnik jednostki 120 V ma moc znamionową 800 W, a silnik jednostki 230 V ma moc znamionową 1000 W. Mikser zanurzeniowy to rzadki element wyposażenia kuchennego, który jest lekki, wszechstronny i niezwykle łatwy w użyciu.
| Model: | HMI014-CE |
| Wymiary: | 820 x 216 mm |
| Długość ramienia: | 355 mm +150 mm |
| Długość przewodu zasilającego: | 365 cm |
| Moc: | 1000 W |
| Objętość mieszanki: | do 53 l |
| Napięcie: | 230 V |
| Waga: | 6.2 kg |
| Wyposażenie: | • podstawa zasilająca • wał ze stali nierdzewnej • wieszak do montażu na ścianie |
| Sterowanie: | Pokrętło o zmiennej prędkości, spust, przycisk zasilania |
| Akcesoria: | Rózga – ramię ubijające do miksera ręcznego HMI02W (sprzedawana oddzielnie) |
• Regulacja obrotów – 8 ustawień
• Łatwo widoczny, a co najważniejsze serwisowalny przewód 365 cm pomaga przedłużyć żywotność miksera
• Wieszak ścienny i zaczep na przewód do schludnego i łatwego przechowywania
• Łatwa wymiana ramienia
• Praca ciągła przy dużych ilościach
• Potrójne ostrze rozdrabniające
• Napęd Thumb Drive™ o zmiennej prędkości z kolorowym podświetleniem LED
• Prędkości mieszania: min. 3 000 obr./min maks. 15 000 obr./min
• 2 lata gwarancji
BigRig™ z łatwością przygotuje zupy, sosy, salsy i dipy do sałatek.
*Silnik urządzenia 120 V ma moc znamionową 800 W, a silnik urządzenia 230 V ma moc znamionową 1000 W.
Ponadto ergonomiczny uchwyt trzonka pozwala na wiele pozycji dłoni, co zapewnia łatwość i wygodę podczas miksowania.
Oczekujące na opatentowanie pokrętło prędkości z kolorowym światłem zapewnia natychmiastową informację zwrotną o stanie blendera, w tym o trybie: gotowości, miksowania i pracy ciągłej.
Oczekujące na opatentowanie sterowanie dotykowe i spustowe z opcją pracy ciągłej pozwalają operatorom szybko wykonywać zadania miksowania dla dań o dużej objętości.
Zdejmowany w celu łatwego czyszczenia. Wymienne rozmiary wałów dostępne jako wyposażenie dodatkowe. Dostępne rozmiary wałów to 12 cali/305 mm, 14 cali/355 mm, 16 cali/406 mm, 18 cali/457 mm i 21 cali/533 mm. (Sprzedawane oddzielnie)
Żółty przewód zasilający o długości 365 cm o wysokiej widoczności może być serwisowany przez centrum serwisowe akredytowane przez HBC.
Szybko miksuje, sieka, przeciera lub emulguje składniki. Osłona zapobiega rozpryskiwaniu i przesuwa składniki w celu lepszego wymieszania.
Oddzielne akcesorium do zawieszenia urządzenia na ścianie, gdy nie jest używane, oraz zintegrowane z urządzeniem wycięcie umożliwiające schludne i łatwe przechowywanie.