Napisz do nas:
156.00 zł Netto
Do idealnej prezentacji butelek z winem: prezenter wina, zaprojektowany specjalnie z myślą o chłodziarce na wino 2Z 180FL, oferuje miejsce na 6 butelek, które dzięki mechanizmowi składania mogą zostać wyeksponowane pod kątem 25° lub w poziomie.
| Materiał | Drewno |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 505 mm |
| głębokość | 534 mm |
| wysokość | 33 mm |
| waga | 1.1 kg |
| Kolor | Sosna |
| wydajność | Maks. 6 butelek |
| Prezentacja butelek | W poziomie Pod kątem ok. 25° (prezenter po rozłożeniu) |
| właściwości | Możliwość zamiany z półkami chłodziarki na wino 2Z 180FL |