Napisz do nas:
5,531.25 zł Netto
Wysokiej jakości chłodziarka do wina – dzięki stylowemu i eleganckiemu designowi oraz cichej pracy sprężarki – doskonale nadaje się do barów i restauracji.
| Materiał | Stal Lakierowana Szkło |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 600 mm |
| głębokość | 750 mm |
| wysokość | 1860 mm |
| waga | 86.4 kg |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj przeszklenia | Przeszklenie podwójne Izolacyjne szkło bezpieczne z filtrem UV |
| Ilość stref temperaturowych | 2 |
| Zakres temperatury | Góra: od 5 °C do 20 °C Dół: od 5 °C do 20 °C |
| Pojemność | 453 litry (góra: 219 litrów, dół: 234 litrów) |
| Pojemność | 180 butelek (góra: 80 butelki, dół: 100 butelki) |
| Termostat | tak |
| Ilość półek | Góra: 4 Dół: 4 |
| Rodzaj półek | Drewniane Na łożyskach kulkowych, Wysuw: 275 mm |
| Wymiary półek | 1 x szer. 505 x gł. 425 mm 7 x szer. 505 x gł. 440 mm |
| Regulowana wysokość półek | nie |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Sterowanie | Dotykowo Elektronicznie |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,050 kg |
| Chłodzenie | Sprężarka |
| Izolacja | Termiczna |
| Klasa klimatyczna | ST |
| Temperatura otoczenia | 16 °C do 38 °C |
| Klasa wydajności energetycznej | G (Nr EU 2019 / 2016) |
| Zużycie energii elektrycznej | 184 kWh / rok |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | tak |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Wentylator: | Aktywny |
| Możliwość zamknięcia | tak |
| Nadaje się do zabudowy | nie |
| Ilość drzwi | 1 |
| Zawias drzwi | Prawo |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe, szkło |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Oświetlenie | LED Możliwość osobnego przełączania każdej strefy temperaturowej |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Moc przyłączeniowa | 0.15 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |