Napisz do nas:
933.75 zł Netto
Zajmująca niewiele miejsca i wyróżniająca się eleganckim designem chłodziarka do wina z oświetleniem LED. Możliwość reprezentacyjnego przechowywania 4 butelek białego, różowego lub czerwonego wina w obrębie jednej strefy temperaturowej w dyspenserze do win, a także w bufecie, przy barze lub podczas degustacji wina.
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 480 mm |
| głębokość | 260 mm |
| wysokość | 260 mm |
| waga | 6.8 kg |
| Materiał wewnątrz | Tworzywo sztuczne |
| Pojemność | 4 butelki |
| Otwór na butelkę | Ø 85 mm |
| Chłodzenie | Termoelektrycznie |
| Ilość stref temperaturowych | 1 |
| Zakres temperatury od | 5 °C |
| Zakres temperatury do | 18 °C |
| Regulacja temperatury | Elektronicznie W odstępach co 0,1 °C |
| Termostat | tak |
| Wentylator: | tak |
| Izolacja | Cyklopentan C5H10 |
| Klasa klimatyczna | SN/N |
| Temperatura otoczenia | 10 °C do 32 °C |
| Oświetlenie | LED Osobne włączanie |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Moc przyłączeniowa | 0.05 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |