Napisz do nas:
2,040.75 zł Netto
| Materiał | Stal szlachetna |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 173 mm |
| głębokość | 380 mm |
| wysokość | 385 mm |
| waga | 14.0 kg |
| Kolor | Srebrny |
| Produkcja maks. | 60 kg / godz. |
| Pojemność pojemnika zbiorczego | 1 kg |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | W pojemnika na lody |
| Właściwości | Wyjmowany pojemnik zbiorczy Zamykany lej do napełniania |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Klasa klimatyczna | N |
| Moc przyłączeniowa | 0.06 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |