Napisz do nas:
337.50 zł Netto
Higienicznie, szybko i bez komplikacji – duży przycisk nożny stojaka umożliwiawyrzucanie śmieci z zachowaniem czystości i w niezwykle prosty sposób. System bezpokrywowy pozwala umieścić stojak na worki na śmieci również w nieco niższych narożnikach. Kolejny plus: mechanizm zamykający zatrzymuje nieprzyjemne zapachy tam, gdzie ich miejsce – w worku na śmieci.
| Wersja | Powierzchnia do odkładania worków na śmieci Wieszak Zamknięcie z gumą napinającą |
| Obsługa | Mechanizm naciskowy (przycisk nożny) |
| Przystosowane do | Worki na śmieci 120 litrów |
| Nóżki | 2 |
| Kółka skrętne | 2 kółka skrętne z blokadami |
| Średnica kółek | 50 mm |
| Stan przy dostawie | Zestaw montażowy (łatwy montaż) |
| Nie wchodzi w zakres dostawy | Worek na śmieci |
| Materiał | Stal szlachetna Guma Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 590 mm |
| głębokość | 500 mm |
| wysokość | 955 mm |
| waga | 4,2 kg |