Napisz do nas:
658.50 zł Netto
| Pojemność | 56 l |
| Z kółkami | tak |
| Właściwości pokrywy | Zdejmowana, z uchwytem Można ją zawiesić z boku pojemnika |
| Średnica pojemnika wewnętrznego | 370 mm |
| Wysokość pojemnika wewnętrznego | 520 mm |
| Osobny pojemnik wewnętrzny | nie |
| Właściwości | Z uchwytami bocznymi |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 460 mm |
| głębokość | 400 mm |
| wysokość | 620 mm |
| waga | 6.6 kg |
| Kółka skrętne | 4 kółka skrętne |
| Wysokość bez kółek skrętnych | 540 mm |
| Średnica kółek | 60 mm |