Napisz do nas:
2,182.50 zł Netto
| Pojemnik wewnętrzny na odpady | Stal szlachetna Możliwość wyjęcia Z uchwytami bocznymi |
| Osobny pojemnik wewnętrzny | tak |
| Pojemność | 28 Liter |
| Rodzaj drzwi | Drzwi uchylne |
| Szerokość pojemnika wewnętrznego | 253 mm |
| Głębokość pojemnika wewnętrznego | 300 mm |
| Wysokość pojemnika wewnętrznego | 388 mm |
| Regulacja wysokości od | 850 mm |
| Regulacja wysokości do | 900 mm |
| Materiał | CNS 18/10 |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 340 mm |
| głębokość | 700 mm |
| wysokość | 850 mm |
| waga | 30.4 kg |