Napisz do nas:
621.75 zł Netto
Z gofrownicą 1BWR 1750 gofr brukselski nabierze właściwych krągłości. Wydajna gofrownica z powlekanymi płytami grzewczymi pozwala uzyskać gofry doskonałej jakości dzięki zintegrowanemu timerowi i ręcznie regulowanej temperaturze.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 250 mm |
| głębokość | 470 mm |
| wysokość | 280 mm |
| waga | 6,4 kg |
| Materiał płyt grzewczych | Aluminium, powlekana |
| Ilość jednostek odpiekowych | 1 |
| Kształt gofra | Gofr brukselski, okrągły |
| Wielkość gofra | Ø 175 mm |
| Wersja płyty/płyt grzewczych | Zamontowane na stałe |
| Obrotowe płyty grzewcze | nie |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie Bezstopniowo |
| Programowanie | - |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Timer | tak |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| właściwości | Osobna, łatwa w czyszczeniu taca ociekowa |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| W zestawie | 1 taca ociekowa |
| Moc przyłączeniowa | 1 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |