Napisz do nas:
1,263.00 zł Netto
Idealny „gofr na wynos”: urządzenie pozwala na wypiek nawet 6 gofrów typu Lolly w ciągu jednego cyklu. Dzięki praktycznemu patyczkowi gofr można pewnie chwycić w dłoń i spożywać w drodze – zawsze czyste dłonie, co docenią zarówno młodsi, jak i starsi amatorzy gofrów. Cyfrowe ustawianie czasu oraz timer gwarantują niezmiennie dobrą jakość.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | Patyczki nie wchodzą w zakres dostawy |
| szerokość | 365 mm |
| głębokość | 380 mm |
| wysokość | 250 mm |
| waga | 10.4 kg |
| Materiał płyt grzewczych | Aluminium Z powłoką |
| Ilość jednostek odpiekowych | 1 |
| Kształt gofra | Lolly (choinka), okrągły |
| Wielkość gofra | 40 x 30 mm, wysokość 140 mm |
| Wersja płyty/płyt grzewczych | Zamontowane na stałe |
| Obrotowe płyty grzewcze | nie |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Regulacja temperatury | Elektronicznie Z dokładnością do 1 °C |
| Programowanie | - |
| Sterowanie | Pokrętło MDI |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Timer | tak |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| właściwości | 1 jednostka odpiekowa na 6 gofrów typu Lolly, okrągłych Pokrętło z wyświetlaczem cyfrowym do ustawiania temperatury i czasu Funkcja pamięci sygnał dźwiękowy po upływie czasu grillowania (0:10 - 9:30 minut) |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| W zestawie | 1 taca ociekowa |
| Moc przyłączeniowa | 1.8 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |