Napisz do nas:
1,413.00 zł Netto
Gofrownica z jednostką odpiekową w kształcie serca wyróżnia się dobrą przewodnością ciepła żeliwnych płyt grzewczych, solidnym wykonaniem i wysoką wydajnością. Osobny włącznik/wyłącznik umożliwia ponadto nieskomplikowane i dostosowane do potrzeb użytkowanie.
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 285 mm |
| głębokość | 470 mm |
| wysokość | 220 mm |
| waga |
| Materiał płyt grzewczych | Żeliwo, emaliowane |
| Ilość jednostek odpiekowych | 1 |
| Kształt gofra | Gofr w kształcie serca |
| Wielkość gofra | Ø 210 mm, wysokość 16 mm |
| Wersja płyty/płyt grzewczych | Zamontowane na stałe |
| Obrotowe płyty grzewcze | nie |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie Bezstopniowo |
| Programowanie | - |
| Sterowanie | Pokrętło |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Timer | nie |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| właściwości | - |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 2.2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |