Napisz do nas:
3,005.25 zł Netto
Doskonałe warunki dla idealnego gofra: solidna konstrukcja, duża moc oraz prosta i intuicyjna obsługa pokrętłem plus wyświetlacz cyfrowy, timer i sygnał dźwiękowy. Ponadto żeliwne płyty grzewcze z jednostką odpiekową w kształcie serca zapewniają dobrą przewodność ciepła.
| Materiał płyt grzewczych | Żeliwo, emaliowane |
| Ilość jednostek odpiekowych | 2 |
| Kształt gofra | Gofr w kształcie serca |
| Wielkość gofra | Ø 210 mm, wysokość 16 mm |
| Wersja płyty/płyt grzewczych | Zamontowane na stałe |
| Obrotowe płyty grzewcze | nie |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 300 °C |
| Regulacja temperatury | Elektronicznie Z dokładnością do 1 °C |
| Programowanie | - |
| Sterowanie | Pokrętło MDI |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Timer | tak |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Lampka kontrolna | Nagrzewanie Wł./wył. |
| właściwości | Pokrętło z wyświetlaczem cyfrowym do ustawiania temperatury i czasu Funkcja pamięci sygnał dźwiękowy po upływie czasu grillowania (0:10 - 9:30 minut) |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| W zestawie | - |
| Moc przyłączeniowa | 2 x 2,2 kW |
| Napięcie | 2 x 230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | Wymagane 2 oddzielne gniazda zasilające |
| szerokość | 600 mm |
| głębokość | 470 mm |
| wysokość | 225 mm |
| waga | 33.8 kg |
| Jednostki odpiekowe osobno regulowane | tak |