Napisz do nas:
4,251.00 zł Netto
| Materiał | Stal szlachetna |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 570 mm |
| głębokość | 550 mm |
| wysokość | 475 mm |
| waga | 41.8 kg |
| właściwości | - |
| Moc przyłączeniowa | 3.4 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | Gotowe do podłączenia |
| Zakres temperatury od | 50 °C |
| Zakres temperatury do | 400 °C |
| Wskaźnik temperatury | Analogowo |
| Funkcje piekarnika | Grzałka górna / dolna |
| Szerokość wewnątrz | 410 mm |
| Głębokość wewnątrz | 370 mm |
| Wysokość wewnątrz | 90 mm |
| Timer | tak |
| Wziernik | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Ilość komór | 2 |
| Wsad | 2 pizze Ø 35 cm (2 x 1 pizza) |
| Seria pieców do pizzy | - |
| Grzałka górna / dolna z osobną regulacją | tak |
| Materiał komory | Spód z odpornego na wysoką temperaturę kamienia |
| Kolor | Srebrny |