Napisz do nas:
4,339.50 zł Netto
| Materiał | Blacha stalowa Lakierowana |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 800 mm |
| głębokość | 750 mm |
| wysokość | 510 mm |
| waga | 63.0 kg |
| Materiał komory | Kamień szamotowy |
| Kolor | Srebrny |
| Wsad | 8 pizz Ø 25 cm (2 x 4 pizze) |
| Funkcje piekarnika | Grzałka górna / dolna |
| Grzałka górna / dolna z osobną regulacją | tak |
| Ilość komór | 2 |
| Szerokość wewnątrz | 505 mm |
| Głębokość wewnątrz | 530 mm |
| Wysokość wewnątrz | 110 mm |
| Zakres temperatury od | 85 °C |
| Zakres temperatury do | 450 °C |
| Wskaźnik temperatury | nie |
| Timer | nie |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Seria pieców do pizzy | NT |
| Izolacja | Izolacja wewnętrzna z wełny mineralnej |
| Wziernik | tak |
| Moc przyłączeniowa | 6 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |