Napisz do nas:
7,404.00 zł Netto
| Materiał | Blacha stalowa Lakierowana |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 930 mm |
| głębokość | 835 mm |
| wysokość | 730 mm |
| waga | 151.6 kg |
| Moc przyłączeniowa | 10 kW |
| Napięcie | 400 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Przyłącze urządzenia | 3 NAC |
| Zakres temperatury od | 85 °C |
| Zakres temperatury do | 450 °C |
| Wskaźnik temperatury | Analogowo |
| Funkcje piekarnika | Grzałka górna / dolna |
| Szerokość wewnątrz | 620 mm |
| Głębokość wewnątrz | 620 mm |
| Wysokość wewnątrz | 140 mm |
| Timer | nie |
| Wziernik | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | tak |
| Ilość komór | 2 |
| Wsad | 8 pizz Ø 30 cm (2 x 4 pizze) |
| Seria pieców do pizzy | NT |
| Grzałka górna / dolna z osobną regulacją | tak |
| Izolacja | Izolacja wewnętrzna z wełny mineralnej |
| Materiał komory | Komora w całości pokryta szamotem |
| Kolor | Srebrny |