Napisz do nas:
2,664.75 zł Netto
W gastronomii, jaki i w branży spożywczej również nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa. Czerwona krajalnica wyróżnia się designem i funkcjami technicznymi. Nóż 300 w połączeniu z wydajnym nożem wbudowanym ukośnie czysto i równomiernie pokroi na plasterki każdy rodzaj wędliny.
| Kolor | Czerwony |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Moc przyłączeniowa | 0,2 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Średnica noża | 300 mm |
| Prędkość obrotowa maks. | 186 obr. / min. |
| Grubość cięcia | 1 - 15 mm |
| Długość cięcia | 230 mm |
| Wysokość cięcia | 175 mm |
| Z ostrzałką do noży | tak |
| Wersja | Nóż wbudowany ukośnie / nóż grawitacyjny |
| Przystosowane do | Wędliny |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Sterowanie | Pokrętło |
| osłona noża | podwójna |
| wyłącznik elektromagnetyczny | tak |
| prowadnica plastra | tak |
| dociskacz resztek | tak |
| wersja suwnicy | Możliwość zdjęcia 2 uchwyty |
| W zestawie | 1 nóż 300 Basic |
| Materiał | Aluminium Lakierowana Pleksiglas Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 460 mm |
| głębokość | 350 mm |
| wysokość | 450 mm |
| waga | 21,1 kg |