Napisz do nas:
1,387.50 zł Netto
Wyposażenie zoptymalizowanej krajalnicy wyposażonej w nóż 195 mm przekonuje pod wieloma względami rozwiązaniami technicznymi. Wbudowany ukośnie nóż o wysokiej wydajności posiada dociskacz resztek, ostrzałkę do noża, prowadnicę plastra oraz – w celu zapewnienia bezpieczeństwa – podwójną osłonę noża i wyłącznik elektromagnetyczny.
| Materiał | Aluminium Pleksiglas Tworzywo sztuczne |
| Nadaje się do pracy ciągłej w użytku komercyjnym | tak |
| szerokość | 335 mm |
| głębokość | 440 mm |
| wysokość | 340 mm |
| waga | 11.198 kg |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Moc przyłączeniowa | 0.11 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Średnica noża | 195 mm |
| Prędkość obrotowa maks. | 277 obr. / min. |
| Grubość cięcia | 1 - 12 mm |
| Długość cięcia | 185 mm |
| Wysokość cięcia | 130 mm |
| Z ostrzałką do noży | tak |
| Wersja | Nóż wbudowany ukośnie / nóż grawitacyjny |
| Przystosowane do | Kiełbasa |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Sterowanie | Pokrętło |
| osłona noża | podwójna |
| wyłącznik elektromagnetyczny | tak |
| prowadnica plastra | tak |
| dociskacz resztek | tak |
| wersja suwnicy | 2 uchwyty Możliwość zdjęcia |