Napisz do nas:
1,756.50 zł Netto
Wyposażenie zoptymalizowanej krajalnicy wyposażonej w nóż 250 mm przekonuje pod wieloma względami rozwiązaniami technicznymi. Wbudowany ukośnie nóż o wysokiej wydajności posiada dociskacz resztek, ostrzałkę do noża, prowadnicę plastra oraz – w celu zapewnienia bezpieczeństwa – podwójną osłonę noża i wyłącznik elektromagnetyczny.
| Materiał | Aluminium Pleksiglas Tworzywo sztuczne |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 435 mm |
| głębokość | 510 mm |
| wysokość | 385 mm |
| waga | 14.8 kg |
| Kolor | Srebrny |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. |
| Moc przyłączeniowa | 0.13 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Włącznik/wyłącznik | tak |
| Średnica noża | 250 mm |
| Prędkość obrotowa maks. | 190 obr. / min. |
| Grubość cięcia | 1 - 12 mm |
| Długość cięcia | 195 mm |
| Wysokość cięcia | 140 mm |
| Z ostrzałką do noży | tak |
| Wersja | Nóż wbudowany ukośnie / nóż grawitacyjny |
| Przystosowane do | Wędliny |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Sterowanie | Pokrętło |
| osłona noża | podwójna |
| wyłącznik elektromagnetyczny | tak |
| prowadnica plastra | tak |
| dociskacz resztek | tak |
| wersja suwnicy | Możliwość zdjęcia 2 uchwyty |
| W zestawie | 1 nóż 250 Basic |