Napisz do nas:
2,548.50 zł Netto
Zamrażarka o pojemności 288 litrów stanowi energooszczędną alternatywę dla zwykłej zamrażarki. Oba kosze oraz ścianka działowa zapewniają uporządkowane przechowywanie dobrze posortowanych mrożonek.
| Wymiary wewnątrz | szer. 890 x głęb. 510 x wys. 675 mm |
| Ilość koszy | 2 |
| Szerokość kosza | 225 mm |
| Głębokość kosza | 550 mm |
| Wysokość kosza | 230 mm |
| Ścianka działowa | możliwość indywidualnego zastosowania materiał: tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnątrz | Aluminium, powlekana |
| Kolor | na zewnątrz: biały wewnątrz: srebrny |
| Pojemność | 288 l |
| Pojemność użytkowa | 275 l |
| Zakres temperatury do | -18 °C |
| Regulacja temperatury | Termostatycznie Bezstopniowo |
| Izolacja | Cyklopentan 60 mm |
| Funkcja automatycznego rozmrażania | nie |
| Odparowanie wody kondensacyjnej | tak |
| Chłodzenie | Statycznie |
| Środek chłodniczy | R600a / 0,070 kg |
| Temperatura otoczenia | do 30 °C |
| Klasa klimatyczna | C1 |
| Klasa wydajności energetycznej | B (Nr EU 2019 / 2018) |
| Zużycie energii elektrycznej | 344 kWh / rok |
| GWP | 3 |
| Możliwość zamknięcia | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | nie |
| Termostat | tak |
| Ilość drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi unoszone |
| Zawias drzwi | Góra |
| Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi | nie |
| Sterowanie | Regulator obrotowy |
| Włącznik/wyłącznik | nie |
| Lampka kontrolna | Wł./wył. Chłodzenie Lampka ostrzegawcza |
| Wyświetlacz cyfrowy | nie |
| Regulowana wysokość nóżek | nie |
| Właściwości | - |
| W zestawie | 1 ścianka działowa 2 kosze |
| Moc przyłączeniowa | 0,13 kW |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Materiał | Tworzywo sztuczne Stal, lakierowana |
| Ważna wskazówka | - |
| szerokość | 1 010 mm |
| głębokość | 720 mm |
| wysokość | 835 mm |
| waga | 43,5 kg |